Opinie

Opinie absolwentów o szkole

1. Krzysztof: Wybór szkoły okazał się strzałem w dziesiątkę. Bez kłopotów godziłem pracę i naukę. Tutejsze grono pedagogiczne to ludzie niezwykle życzliwi i kompetentni. Nigdy nie zostałem pozostawiony sam sobie. Szczególnie wdzięczny jestem za wszechstronną pomoc w trudnym okresie przygotowań do matury. 

2. Beata: Do szkoły zapisałam się po 9 latach przerwy w nauce. Masa wątpliwości i obaw, z pozoru nie do przełamania. Początki były trudne ale udało się. Wspaniali nauczyciele, charyzmatyczny dyrektor i znakomita atmosfera. Gorąco polecam. 

3. Tomasz: Bardzo rzetelna oferta edukacyjna. Szkoła przyjazna i warta polecenia. Chciałem zdobyć średnie wykształcenie bez konieczności rezygnacji z pracy. Sukces dodał mi wiary i pewności siebie. 

 

 

4. Jola: Jeśli miałabym postawić Magnusowi ocenę, to wyłącznie piątkę. Wszystko jest tu dobrze pomyślane. Systematycznie uczęszczałam na zajęcia, wykonywałam polecenia nauczycieli i jestem dzisiaj bardzo szczęśliwą maturzystką. Dziękuję.


5. Wojciech: Bez powodzenia próbowałem szczęścia w różnych szkołach. Wszędzie czułem się anonimowy i niezauważany. Tutaj było zupełnie inaczej. Dzięki opiece i cierpliwości ze strony kadry zdołałem ukończyć liceum i nawet zdać maturę, co było wówczas moim marzeniem. Ta szkoła jest niezwykła…

 

6. Paweł: Trafiłem tu z przypadku, który okazał się bardzo szczęśliwy. Dużo się nauczyłem, zawiązałem przyjaźnie i zdałem upragnioną maturę